Nasza oferta mydeł z Aleppo marek: Tade, Aleppo Soap Co., Saryane, Najel, Queen Paffion to autentyczne receptury z Syrii, przywracające skórze jej naturalną równowagę. Bogate w naturalne oleje roślinne, zadbają o nawilżenie skóry, pomogą zniwelować niedoskonałości i infekcje.

Wyświetlanie 1–24 z 58 wyników

Właściwosci Lecznicze Mydła Aleppo

Mydła Aleppo w sklepie ELAMO Opracowana przez Fenicjan receptura środka myjącego przez tysiąclecia sprawdzała się jako świetny medykament do leczenia zmian skórnych. Połączenie 4 składników okazało się niezwykle dobroczynnym rozwiązaniem dla problematycznej cery, w takim stopniu, że kosmetyk jest niezwykle popularny także dzisiaj. Stosowane od wieków Mydło Aleppo to naturalne i skuteczne rozwiązanie do pielęgnacji skóry podrażnionej i skłonnej do przesuszenia.

Właściwości lecznicze mydła Aleppo wynikają z zastosowania w jego składzie oleju laurowego, który jest znany ze swojego antyseptycznego działania. Olej z oliwy, który stanowi główny procent zawartości produktu, dba o prawidłowe nawilżenie skóry i łagodzenie podrażnień. Poza nimi w składzie znajduje się jeszcze tylko woda i wodorotlenek sodu. Obecnie producenci wzbogacają skład o inne ekstrakty roślinne o udowodnionym działaniu leczniczym. Dla kogo jest przeznaczone? Tak naprawdę dla każdego. Obojętnie jaki rodzaj skóry posiadasz, możesz sięgnąć po mydła Aleppo bez obaw. Dopasuj jednak procentową zawartość oleju laurowego do potrzeb swojej skóry. Jeśli Twoja skóra jest normalna, wybierz tę kostkę, która zawiera mniej olejku laurowego, a jeśli walczysz z trądzikiem, wybierz ten, gdzie jest go więcej w składzie - 30 % i więcej. Jeśli szukasz informacji jak rozpoznać oryginalne mydło aleppo, zapraszamy do naszego poradnika eksperta.

Korzyści ze stosowania Mydeł Aleppo

Zastosowanie mydła z Aleppo w Twojej codziennej pielęgnacji przyniesie Ci wiele korzyści. Dość szybko zauważysz, że Twoja skóra jest zdrowsza i piękniejsza. Uzupełnienie rytuału piękna o ten kosmetyk wspomoże Cię w:

  • dbaniu o prawidłowe nawilżenie skóry,
  • łagodzeniu podrażnień i stanów zapalnych,
  • niwelowaniu przebarwień,
  • walce z trądzikiem, infekcjami wirusowymi i grzybiczymi,
  • pozbyciu się łupieżu (jako szampon).