Zachwyć Usta Naturalną Pielęgnacją: Odkryj Nasze Balsamy do Ust dla skóry suchej, zapewniające odświeżającą, długotrwałą ochronę ust. Wygładź i chroń swoje usta, zawierających kojące właściwości masła shea, betuliny i ekstraktów roślinnych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Znaczenie stosowania balsamu do ust

Abalsamy do ust i pomadki w sklepie ELAMO Dobry balsam do ust jest niezbędny, ponieważ tworzy barierę ochronną między ustami, a niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi. Skóra ust jest delikatna i nie ma gruczołów łojowych, co oznacza, że nie wytwarza w naturalny sposób olejków nawilżających, które wytwarza reszta skóry. Dzięki temu jest odsłonięty i podatny na uszkodzenia spowodowane warunkami atmosferycznymi. I tu z pomocą przychodzi balsam do ust. Nawilża usta, dzięki czemu pozostają nawilżone niezależnie od tego, jak sucha i zimno lub ciepło jest na zewnątrz.

Balsam do ust wspomaga również gojenie, więc jeśli usta ulegną popękaniu, skóra na nich zregeneruje się szybciej i łatwiej, jeśli zastosujesz naturalny organiczny balsam do ust. Uszczelnia również wszelkie pęknięcia na skórze, więc jeśli masz spierzchnięte usta, nie będą one tak podatne na infekcje i podrażnienia.

Dlaczego szczególnie pamiętać o ochronie ust zimą?
Kiedy temperatury gwałtownie spadają, prawdopodobnie automatycznie dbasz o nawilżenie, odżywienie i ochronę skóry za pomocą balsamu przeznaczonego do ochrony przed surową zimową pogodą. Możesz jednak nie zwracać zbytniej uwagi na usta, które są równie podatne na zimowy chłód i łatwo ulegają wysuszeniu i pękaniu. Dlatego tak ważne jest regularne stosowanie balsamu do ust. Poniżej dowiesz się więcej o zaletach stosowania wysokiej jakości, całkowicie naturalnego i odżywczego balsamu do ust.
Filtry przeciwsłoneczne w balsamach do ust.

Nieczęsto kojarzymy uszkodzenia słoneczne z zimą, chociaż latem jesteśmy szczególnie świadomi tego, jak promienie słoneczne mogą prowadzić do oparzeń słonecznych i szeregu innych uszkodzeń. Jednak nawet zimą słońce nadal świeci jasno i może uszkodzić usta. Skóra ust nie zawiera naturalnej melaniny, co oznacza, że ​​usta nie mają naturalnej ochrony przed słońcem. Balsamy do ust z filtrem przeciwsłonecznym nie tylko utrzymują gładkie usta, ale także zapobiegają poparzeniom słonecznym i innym uszkodzeniom wywołanym słońcem.