W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do utrzymania czystości w sposób przyjazny dla planety. Oferujemy ekologiczne środki czystości jak detergenty do prania, środki czyszczące do kuchni i łazienki, ekologiczne środki do mycia naczyń, odplamiacze. Dołącz do nas i  przejść na ekologiczną stronę mocy 🙂

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Ekologiczne Środki Czystości

mydła w płynie marsylskie i Aleppo w sklepie ELAMO Ekologia powoli wkracza w każdą dziedzinę naszego życia — nie omija także naszego domu, w którym chemiczne środki czystości zostają zastępowane tymi ekologicznymi. Ekologiczne sposoby sprzątania stają się coraz bardziej popularne ze względu na to, że wśród nas z roku na rok rośnie liczba alergików, którzy źle reagują na niektóre substancje. Ponadto, wzrasta świadomość w zakresie dbania o środowisko, którego ochrona jest dziś naszą wspólną sprawą.

Dom powinien być miejscem, w którym odpoczniemy po pracy, zrelaksujemy się i po prostu spędzimy miło czas. Aby się tak jednak stało, wokół nas powinien panować porządek, ład i harmonia — w tym pomogą nam ekologiczne detergenty, które pozbawione są sztucznych barwników, substancji zapachowych i parabenów. Ponadto, są praktyczne i łatwe w użyciu, dzięki czemu posprzątanie całego domu zajmie Ci mniej, niż myślisz! Idealnie sprawdzają się do czyszczenia powierzchni w wielu pomieszczeniach, chroniąc je przed zniszczeniem i nabłyszczając.

Ekologiczne środki czystości, które znajdziesz w naszym asortymencie, są wyprodukowane w zgodzie z naturą i poszanowaniem środowiska. Produkty te posiadają certyfikat ECOCERT, który potwierdza ich naturalność oraz ekologiczność. Nie zawierają w swoim składzie sztucznych substancji, dlatego idealnie nadają się dla alergików. W zakładce z ekologicznymi Środkami Czystości znajdziesz produkty zarówno francuskich, jak i polskich marek, takich jak Tade Pays de Levant i Kosmetyki DLA. Sprawdź naszą ofertę i przestaw się na ekosprzątanie! Dołącz do nas i zadbaj wspólnie z nami o środowisko!

Dlaczego warto przestawić się na ekologiczne sprzątanie?
Ekologiczne Środki Czystości są o wiele zdrowsze niż tradycyjne środki czystości, a poziom ich skuteczności niczym nie różni się od zwykłych detergentów. Ich podstawową zaletą jest skład, który opiera się na naturalnych składnikach. Są zatem bezpieczne dla środowiska i nie wywołują silnych reakcji alergicznych. Zawarte w nich ekstrakty i wyciągi roślinne nadają im subtelny, a zarazem przyjemny zapach.